Wróć
Znajdujesz się na: Strona główna Dowiedz się więcej Produkty PSO Systematyczne Oszczędzanie
Produkty PSO Systematyczne Oszczędzanie

Bezpieczna przyszłość Twojego dziecka

Czas czytania: 2 minuty

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić wspaniałe dzieciństwo, a w przyszłości dobry start w dorosłe życie.

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić wspaniałe dzieciństwo, a w przyszłości dobry start w dorosłe życie. Gdy dziecko dopiero przyszło na świat, rodzice nie myślą o tym, co będzie, jak maluszek skończy 18 lat. Ten moment wydaje się przecież taki odległy.

Narodziny dziecka, jego pójście do przedszkola czy rozpoczęcie nauki w szkole, to bardzo dobry moment, by zatroszczyć się o jego przyszłość, nie tylko tą bardzo odległą, ale tą bliższą, kilkuletnią. Wystarczy wykonać 1 krok i zacząć już od 300 złotych.

Czas szybko mija, a małymi krokami można dojść do dużych oszczędności i wiele zdziałać dla dziecka na przestrzeni lat. Z Programem Systematycznego Oszczędzania IFM Moje Dziecko z Bonusem możesz to zrobić szybciej, efektywniej, niż odkładając do skarbonki, bo w Programie Twoje środki są zarządzane, pomnażane.

Przez 5 lat…

Jeśli Twoje dziecko np. za 5 lat kończy szkołę podstawową, zapewne trzeba będzie wtedy zmienić umeblowanie jego pokoju z wersji dziecięcej na młodzieżową. Jeśli zaczniesz odkładać teraz co miesiąc 300 złotych w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM Moje Dziecko z Bonusem, to po 5 latach możesz zgromadzić 21 tysięcy złotych. Wystarczy na nowe meble, a także na wspólne rodzinne wakacje za granicą, by w ten sposób uczcić zakończenie szkoły podstawowej.

Przez 10 lat…

Gdy maluszek właśnie pojawił się na świecie wybierz Program 10-letni. Wpłacając co miesiąc 300 złotych, na 10-te urodziny Twojego dziecka wartość oszczędności w Programie może wynieść 54 tysiące złotych.

Dzięki temu zabierzesz dziecko na wycieczki np. do największych parków rozrywki w Europie, opłacisz kursy językowe i inne rozwijające jego talent i realizację dziecięcych pasji.

Przez 15 lat…

A dla dziecka, które właśnie poszło do przedszkola warto wybrać Program 15-letni. Wartość oszczędności na jego 18 urodziny może wynieść 101 tysięcy złotych. Jeśli Twoje dziecko będzie otrzymywać prezenty w formie gotówki możesz również te środki dopłacać do Programu. Jeśli co roku taka dopłata wyniesie np. 1000 złotych, to na koniec Programu możesz otrzymać 127 tysięcy złotych.

Taka suma na 18 urodziny Twojego dziecka zapewni mu świetny start w dorosłość.

Wszystko po to, by zapewnić dziecku wsparcie, gdy pojawi się potrzeba, nieważne, czy minęło zakładane 5, 10, czy 15 lat. Pamiętaj, zawsze możesz bezkosztowo zamknąć Program przed założonym terminem i wykorzystać zgromadzoną wartość oszczędności.

Przelicz różne warianty Kalkulator: policz tutaj

Drukuj

Przeczytaj również

Wrzesień: Rynki próbują odrabiać sierpniowe straty

Czytaj więcej

Sierpień: Rynki boją się recesji

Czytaj więcej

Lipiec: inwestorzy w oczekiwaniu na decyzje władz monetarnych

Czytaj więcej

Czerwiec: bankierzy centralni pompują euforię

Czytaj więcej

Maj: brak umowy handlowej odciska piętno na rynkach akcji

Czytaj więcej

Marzec: globalni inwestorzy bagatelizują ryzyko

Czytaj więcej

Luty: Euforia na giełdach w nadziei na Trade Deal

Czytaj więcej

Wyniki Funduszu IFM Globalny Aktywnego Inwestowania na dzień 31 stycznia 2019 roku

Czytaj więcej

Styczeń: Światowe giełdy łapią oddech

Czytaj więcej

Kolejny udany rok dla posiadaczy IFM PORTFELA DYWIDENDOWEGO

Czytaj więcej

Zainwestuj w bezpieczne produkty finansowe otwarte na Ciebie

Kup online